ci

 

     Jak bylo na tom našem fóru uvedeno, sešli jsme se ten památný den 22.11.2003  na zřejmě prvním srazu těch fantastických automobilů, které nám vymysleli páni projektanti z Francie, od starého dobrého Citroëna. Sraz proběhl na parkovišti u Europarku v Praze Štěrboholích, od 10hod.. Sešlo se nás osm. Activa, dva breaky a pětkrát  berline. Motory různé, benzin, nafta. Jelikož jsme vesměs čerství majitelé, většinou do jednoho roku, moc zkušeností jsme si předat nemohli. Vidět jsme ale byli. Asi po hodině nás poctil svou návštěvou jakýsi dohližitel nad pořádkem parkoviště, a prej co je to tu za neohlášenou akci. A že by jsme se měli rozejít, protože se lidi na to ptají, cože je to za akci. Odpovědí mu bylo, že jsme se tu sešli náhodou a že manželky šly nakupovat. No a prej tedy ať nám to moc netrvá a rozejdeme se, že by se nerad vracel. Samo, že jsme ho vyfuckovali a debatili dál, ale na debaty venku byla přeci jen zima, tak jsme přejeli do blízkého motorestu. No a odtud už po poledni jsme se rozjížděli za dalšími povinnostmi a zábavou. Jako první setkání to snad bylo O.K., byla přijata i myšlenka příštího setkání, tentokrát však směr Morava, kdesi ve sklípku... Parta, která se sešla v sobotu, mi připadá, že by to opravdu neměla být žádná nuda......Takže, je třeba sledovat www.citroeny.cz a hlavně fórum.        

Tak tady tedy jsou ty fotky z toho našeho session, co se mi povedly ulovit a na který čekáte.

          

   
       
       
       
       
 
  A to je mimo soutěž, moje  
  Nevím čí je který, tak si to rozeberte.. Ani si nepamatuju, kdo to tam všechno byl, tak sorry....

 

 
Pomoc ostatním výměna LHM, čištění sítek Náš inet-klub
o Xantiích http://citroeny.cz http://xantiaclub.cz
Zapojení rádia do r. 1998 zapojení může být různé, dle typu rádia (já mám radio s funkcí FADER, tudíž přední a zadní repro zvlášť nastavitelné Tak tady jsou ty moje slavný koule. Ale jen ty přední.

Tady levá

Zapojení rádia od r. 1998
Šroub na regulátoru klíč č.12 - povolit, nevyšroubovat zcela a tady středová - akumulační
Kontakty na konektoru diagnostiky,umístěn u pojistek u motoru, poloha od levého blatníku po odpojení a zvednutí konektoru